ZADZWOŃ

MAPA

Sklep internetowy

Szanowni Państwo,

w związku z panującym stanem pandemii, w trosce o bezpieczeństwo i wygodę naszych klientów przygotowaliśmy kilka rozwiązań umożliwiających wygodne i bezpieczne dokonywanie zakupów w naszym sklepie online i stacjonarnym. 

  1. Darmowa dostawa na terenie Augustowa – wszystkim naszym klientom zamieszkującym na terenie Augustowa oferujemy opcję darmowej dostawy zakupionych towarów naszymi samochodami. Aby uzyskać dostęp do darmowej dostawy należy:
    – zrobić zakupy na łączną kwotę conajmniej 150 zł w naszym sklepie internetowym
    – w koszyku wprowadzić kod rabatowy „Augustów”
  2. Darmowa dostawa do okolicznych miejscowości – dla klientów spoza Augustowa oferujemy możliwość bezpłatnej dostawy dla zamówień powyżej kwoty 500 zł naszym transport zgodnie z kalendarzem transportów. Więcej szczegółów znajdą Państwo tutaj: https://sklep.tomaraugustow.pl/strona/9-darmowa-dostawa
  3. Odbiór osobisty – istnieje możliwość odbioru osobistego zamówionych w naszym sklepie towarów. O gotowości zamówienia do odbioru informujemy e-mailowo lub telefonicznie 

Jeżeli w naszym sklepie online nie znaleźli Państwo interesującego Państwa asortymentu zachęcamy do kontaktu telefonicznego i e-mailowego. Sukcesywnie uzupełniamy asortyment o kolejne produkty jednak z racji bardzo dużej ilości sezonowych produktów nasza oferta stacjonarna może być bogatsza niż ta prezentowana w sklepie online.

Zapraszamy!

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego.

https://sklep.tomaraugustow.pl/